GABINET

Gabinet Trychologiczny zajmuje się diagnozowaniem i terapią schorzeń skóry głowy i włosów. W naszym gabinecie mogą Państwo uzyskać poradę dotyczącą właściwej pielęgnacji skóry głowy i włosów, wykonać badania diagnostyczne, skorzystać z profesjonalnych zabiegów trychologicznych, a co najważniejsze dowiedzieć się co jest przyczyną Państwa problemu.

IMG_4883

W Gabinecie Trychologicznym zajmujemy się skutecznymi terapiami takich dolegliwości jak:

Pewność właściwej diagnozy i skutecznej terapii zapewniamy dzięki współpracy z lekarzami wielu specjalizacji:

  • Dermatologiem
  • Dietetykiem
  • Endokrynologiem
  • Ginekologiem

W Gabinecie trychologicznym koncentrujemy się na przyczynach dolegliwości, działamy metodami bezpiecznymi, sprawdzonymi i skutecznymi.

Mile widziani są Pacjenci w każdym wieku, zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Dużą wagę przykładamy do profilaktyki oraz kuracji podtrzymującej efekty, aby problem nigdy już nie powrócił.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i rodzajami terapii.

MICRO MIST

micromist_2

W celu uzyskania optymalnego efektu kuracji na włosach w urządzeniu MicroMist wykorzystano mgłę wodną wytworzoną przez fale ultradźwiękowe. Mikroskopijna mgła wodna jest niezastąpiona we wspomaganiu zabiegów, jakim poddawane są włosy w gabinecie trychologicznym. Różnica pomiędzy mgłą i parą jest taka, że cząsteczki mgły są mniejsze i lżejsze, i dzięki temu mogą penetrować włos od naskórka aż do jego najgłębszej warstwy. Oznacza to, iż MicroMist „wpycha” produkt pielęgnacyjny do wnętrza włosa, tam, gdzie jest najbardziej potrzebny. Ponadto, urządzenie posiada system chłodzący, który służy do wykończenia zabiegu. Poprzez ochłodzenie włosów i tym samym zamknięcie łuski włosa, produkt użyty do zabiegu zostaje „złapany w pułapkę”. Zapewnia to silniejszy i trwalszy efekt.

System podgrzewający wodę jest również zaprojektowany tak, aby wytworzyć mgłę, nie parę. Konwencjonalne urządzenia w celu wytworzenia pary podgrzewają wodę do temperatury 100 °C, co ma negatywny wpływ na stan włosów. MicroMist, poprzez wykorzystanie ultradźwięków, podgrzewa wodę do temperatury 40 – 48 °C, dzięki czemu nie powoduje żadnych uszkodzeń.

Ze względu na wysoką skuteczność i zaawansowaną technologię, urządzenie MicroMist jest wykorzystywane w celu zwiększenia skuteczności oferowanych przez nas zabiegów.